Stalowe Forum 02/18

„Vistal Pref: nowy plan na przyszłość”

Publikacja artykułu w „Stalowe Forum” 

W najnowszym wydaniu magazynu „Stalowe Forum” nr 02/18 ukazał się artykuł  „Vistal Pref: nowy plan na przyszłość” mówiący o naszych działaniach dotyczących najbliższych miesięcy. W rozmowie z redaktorami opowiadamy jak wpłynęły na nas wieści o kryzysie Vistalu Gdynia, plany o restrukturyzacji oraz zmiany w finansowaniu projektów. Wspominamy także o o naszym najnowszym projekcie zrealizowanym w Sztokholmie oraz rozpoczęciu kompleksowego przygotowywania konstrukcji (więcej info o projekcie –  w linku). Wszystkich chętnych odsyłamy do strony Polskiej Unii Dystrybutorów Stali (oficjalnego serwisu wydawcy magazynu)

 

Poniżej część artykułu:

„Nasza firma działa w taki sam sposób, jak w poprzednim okresie. Załoga pracuje, dostaje terminowo wypłaty, należności są spłacane na bieżąco i poza dopiskiem w nazwie spółki „w restrukturyzacji”, nie widać w naszej działalności większych kłopotów – mówi Krzysztof Żebrowski z Vistal Pref sp. z o.o. w restrukturyzacji”

Zachęcamy do zakupu całego numeru, gdzie znajdziecie Państwo pełny artykuł. Mamy nadzieję, że jego treść, a także nasze pomysły na przyszłość przypadną Wam do gustu.